Září 2013

Odsuzování

24. září 2013 v 21:31 | Domí Black |  Other
Asi to všichni znáte .. Lidé odsuzují druhé , ale sami nejsou dokonalí. Toto se stává u mě. Když jdu do školy stává se mi, že po mně pokřikují, že jsem kr*** a že jsem jak černá vdova. Vždycky mám chuť jim jednu vlepit. Ale co se dá dělat. Pozoruji to už poslední rok. Jen co jsem se začalo oblékat do rock/emo stylu všem přeskočilo a rozhodli se mě pomlouvat a odsuzovat jenom podle styl. Současně lidi nekoukají na povahu, ale na vzhled a to je i u kluků.Tak je to i u Miley Cyrus. Jen co se ostříhala a změnila svou image lidé ji hned začali odsuzovat jenom kvuli změně. Ale uvnitř je to přece pořád ta jemná a milá Miley. Já ji sice neposlouchám , ale mám jí ráda. No to jsem trošku odbočila. Prostě chci říct, že spousta lidí odsuzuje lidi podle vzhledu. Lidé hodně odsuzují lidi, kteří chodí extravagantne oblékaní.

No každopádně se s tím musí člověk smířit jinak to psychicky nezvládne jako se mi to jednou podařilo. Nechtěj te to zažít. Ale dostala jsem se z toho a teď se těm lidem snažím vyhýbat, ale přece jenom to někdy nejde.Ale všem radím!! Buďte silní! Je to váš styl a je to vaše věc a oni se vám nemají plezt do života!

Me - Informace

22. září 2013 v 18:52 | Domí Black
Takže ahoj !! Asi mě někteří znáte s předchozích blogů jako je shika-masao.blog.cz, Domi-photograph.blog.cz apod.. :) Omllouvám se všem, kterým jsem nedala vědět ! Je mi to líto, ale nemám chuť tady vysvětlovat proč už nemám předchozí blog apod.. ;) Ale věřte, že u tohoto vydržím! Ikdyž to tak moc nebude vypada, ale někdy nemám čas, jsem na výletě nebo pod. a tak nebudu obíhat, ale dám vám určitě vědět :) Takže asi dám nové info o mně , spoustu se toho změnilo a já doufám, že k dobrému :)

Takže jak už vítě jmenuji se Dominika . V listopadu mi bude 13 a jsem šťastně zamilovaná .. POPRVÉ ♥ Přemýšlím, že budu točit videa, ale někdy mi budete muset poradit.. Miluju černou barvu a zajímám se o emo styl.. Hodně lidí mě kvůli tomu odsuzuje, ale já na ně kašlu :D Nesnáším týrání zvířat !! Velmi ráda cvičím .. Nejvíc asi zkracovačky na břišáky :3 Strašně ráda chodím do školy a celkem ráda si dělám zápisky .. Na televizi skoro vůbec nekoukám jenom někdy, když nemám co dělat tak čumim na očko :D Ráda tancuju,zpívám,kreslím a hlavně sportuji.. Bydlím v malinké vesničce jejíž jméno nebudu zmiňovat :D Asi vidíte, že hodne používám smajlíky a je to trochu už trapné noo :D Nejčastěji nosím černou barvu tak to je vm asi jasný, ale zároveň miluju zelenou a fialovou + tyrkysovou ♥ Nesnáším lidi, kteří pomlouvají a já to slyším -_- Jsem na gymnázium a musím říct, že miluju naší třídu ikdyž je nejhorší na celý škole :D Chodím do sekundy tedy do 7 třídy .. Ráda nosím náramky, ale bohužel v současnosti jich moc nemám :'( Nosím brýle .. noo vlastně momentálně ne, protože potřebuju nový a chtěla bych nový obroučky :3 Tak doufám, že je budu mít , protože hodně se mi za poslední půl rok zhoršl zrak :( Tak myslím, že kdyby jste chtěli něco vědět tak napište pod tento článek do komentů :) Ale pochybuju, že bude tento článek někdo číct :D