Říjen 2013

My page - FACEBOOK

30. října 2013 v 20:26 | Domí Black
Ahoj všichni tak už je to dlouh co jsem si založila jednu stránku na fb,není na můj blog,ale jestli se vám líbí můžete dát like. Budu moc ráda :)

Story - Love - part 3

28. října 2013 v 23:20 | Domí Black |  Příběhy
Carly se začala usmívat,ale uvnitř měla takovou velkou radost,že se jí chtělo křičet. " Joshi děkuju ti,ale já si ji vůbec nezasloužím. " Josh se na ní podíval velkýma modrýma očima a usmál se. " Ty si zasloužíš ty nejkrásnější věci. " A tak ji Josh pozval dovnitř a usadili se na velké pohovce uprostřed obývacího pokoje. Josh stále koukal do Carlyiných krásných zelených očí,které zářily štěstím. Ale najednou si Josh přisedl blíž ke Carly a jemně jí začal líbat. Ona se nebránila spíše naopak. Josh jí jemně hladil po vlasech a Carlyino srdce bušilo jako o závod! Pomalu si lehala na pohovku a Josh na ní. Skoro celý večer se líbali až nakonec Carly musela domů. Rozloučili se jemným polibkem a pohladili se po tvářích.

Když Carly přišla domů prostě si musela zase opět napsat něco do deníčku. Ale ještě než začala psát zakřičela na ní mamka ať jde ihned na večeři. Ale Carly neměla vůbec hlad a tak musel říct, že už jedla v restauraci.Lehla si do postele a psala.

Milý deníčku, asi se musel stát zázrak,ale prostě se cítím šťastná! Je to vážně zázrak,ale potkala jsem úžasného kluka. Je tak zvláštní a tajemný a uvědomila jsem si,že o něm nic nevím. Je to tak všechno jiné. Uplně se svět změnil co jsem potkala Joshe. Říkám si není to jenom pouhý sen?! Nesním jenom?! Ale nee je to skutečnost!

Když dopsala byla už půlnoc a rozhodla se jít spát. Ale nemohla vůbec usnout. Tolik přemýšlela, že to prostě nešlo. Usnula až kolem 3 hodiny a to měla jít do školy.

Ráno, když se Carly probudila pocítila bolest hlavy a nevolnost. Ale i přes potíže se rozhodla jít do školy kvůli Joshovi. Natolik ho milovala, že ani neřešila svoje potíže. Do školy musela běžet, protože zaspala a nestíhala. Do školy dorazila pár minut po 8 hodině, ale měla velké štěstí,že její třídní ještě nepřišla do třídy. O celé hodiny se nesoustředila na učení vlastně to ani nešlo se soustředit. Byla tak zasněná,že nic nevnímala. Ale za chvíli se dostavila opět nevolnost. Zůstala pořád sedět v lavici. Ale musela běžet na záchod,ale u dvěří řídy se jí zamotala hlava a omdlela. Všichni se jí smáli,ale učitelka musela zavolat záchránku.

V nemocnici se Carly probudila. Stal u ní Josh, který byl nešťastný. Ptal se jí proč nezůstala doma,proč mu nezavolala. Ale Carly si to v tu chvíli neuvědomila. Jeho smutné modré oči koukaly do jejích ve kterých se leskly slzy. Za chvíli přišla sestra a řekla jí, že zítra už může domů.

Konečně byl den, ky mohla Carly domů. Bylo jí už mnohem lépe. Ale stále nmohla chodit do školy. Josh byl hodný a chodil k ní domů každý den. Furt se toho víc a víc dovídala o Joshovi. Byla za to tak moc ráda. Měl skvělé záliby například jezdil na motorce. Řekl jí , že jí jednou sveze. Když večer Josh odešel byla unavená a tak usnala za pár minut.

•Pokračování příště•


Story - Love - part 2

28. října 2013 v 13:31 | Domí Black |  Příběhy
Při otočení Carly uklouzla a začala padat,ale dvě studené ruce jí zachytly. Ucítila chlad u srdce. Chtěla se podívat na osobu co jí zachytla,ale neviděla nic, byla příliš veliká tma.Ale za malou chvíli se jí jemný hlas zeptal: " Jsi v pořádku?Nezranila si se?" Carly s rozklepaným hlasem odpověděla: " Nee všechno je v pořádku a děkuju" a potichu si oddechla,ale stále nevěděla kdo jí zachránil před natlučením o zem. Přemýšlela kdo by to byl schopný udělt,když věděla,že se s ní nikdo nebaví. Tak se postavila a řekla,že musí domů a začala utíkat. Ale neznámá osoba na ni začala volat : " Rád jsem tě poznal, ale řekni mi své jméno " a Carly ještě z posledních sil zakřičela: " Jmenuju se Carly " ... " Rád jsem tě poznal Carly !! " A rozeběhl se na druhou stranu.

Když Carly přišla domů vzala si jídlo a šla jsi sednout ke svímu počítači do pokoje. Ale pořád nemohla dostat z mysly toho neznámého kluka. Zdálo se jí, že tu tvář ve tmě od někud znala,ale nebyla si jistá. Nevěděla kdo by to mohl být a tajně doufala,že ho uvidí znovu.

Další den ráno Carly vstala v 6:30 aby stihla jít před školou ještě do parku. Když se najedla a nalíčila vyrazila z baráku jako by jí šlo o život. když doběhla k parku zase si šla sednout na lavičku a psát si do deníčku

Milý deníčku,už zase píšu,ale já musím! Včera jsem potkala kluka,který je zvláštní,ale nevím jak se jmenuje... Musím to zjistit musím ho potkat znovu! On je zatím jediný kdo se semnou za poslední rok bavil.. Ona musí být jiný než ostatní!

Najednou k ní přišel kluk s černými vlasy,modrýma očima a vysokou štíhlou postavou. Carly poznala,že je to ten kluk ze školy, ten nový kluk na škole. " Ahoj Carly, co tady děláš tak sama? " Carly zjistila,že je to ten kluk ze včerejšího večera,protože věděl jak se jmenuje. " Noo ahoj,no víš já sem vždycky chodím " Odpověděla stydlivě. " Můžu si k tobě přisednout,teda jestli ti to nebude vadit?" Carly se bála co bude dál.. " Joo sedni si klidně a moc děkuju,že si mě včera chytil " Najednou se rozklepala a měla dva důvody.. Balá se a byla jí nějaká zima. " Není ti zima půjčím ti bundu " a začal si jí sundavat a dal jí Carly. Chtěla říct,že je to v pohodě,ale nestačila to doříct. A tak se ho nakonec zeptala na jméno: " Hele ty víš moje jméno,ale jak se jmenuješ ty? " Kluk se jenom pousmál : " Jsem Josh a je mi 17, tobě je asi 16 viď? " Carly se divial: " Joo je, ale už budeme muset do školy. " A tak se oba vydali do školy.

Po škole se zase sešli v parku a Josh pozval Carly k sobě domů na film. Samozřejmě řekla,že ano,ale měla obavy jestli si z ní nedělá Josh jenom srandu. Když přišla domů připravila , zvýraznila si svoje světle zelené oči černou tužkou a černými linkami a vzala si na sebe černé džíny a k tomu krásné zelené tričko,které zvýrazňovalo její štíhlou postavu. Když už byla hotova tak šla z domu směrem přímo k Joshovo domu. Zaklepala a Josh otevřel dveře a v pravé ruce držel velkou kytici rudých růží.

•Pokračování příště•


Story - Love - part 1

27. října 2013 v 22:07 | Domí Black |  Příběhy
Ve starém domě na konci dlouhé ulice na dalekém konci města bydlela mladá slečna s rodičema. Jmenovala se Carly a bylo jí 16 let a teprve nedávno jí zemřela milovaná babička,která jí ve všem pomáhala. Kvůli tomuhle všemu se jí zhoršily známky ve škole a vztah s rodiči byl mizerný,jelikož se stále hádali. Ale jeden den 26.5. byl pro ní nejlepší!

V ten den byl velmi chladný a deštivý den a Carly měla špatnou náladu. Přišla do školy a hned u vchodu na ní začali kříčet starší holky ze školy. Připadala si hrozně a tak prostě musela běžet na záchod. Tam byla celou přestávku a když už zvonilo nakonec vylezla. Vylezla ze dvěří a utíkala ke třídě,ale v tu chvíli zahlédla krásného kluka,který teprve přicházel do školy. Bylo jí to zvláštní,že jde takhle pozdě do školy,ale zřejmě byl nový. Naposledy se po něm ohlédla a zjistila,že se na ní podíval také a velmi dlouhým pohledem. Carly ucítila hřejívý pocit a potom vešla do třídy. Po zbytek hodin ve škole pocítila nudu a tak po škole zašla do velkého parku uprostřed města. Sedla si na lavičku a začala si psát do svého deníčku.

Milý deníčku, nerozumím tomu! Neorzumím proč jsou na mě všichni zlý,proč mě odsuzují aníž by mě znali?! Já to už nezvládám, nemám komu říct o svých problémech. Doufám,že se to jednou změní. Ale potřebovala bych kamarádku,kluka nebo někoho kdo mě bude mít alespoň trochu rád. Věřím,že jednou nastane den,kdy budu trochu šťastná.
Když dopasala poslední slovo už bylo šero a tak se radši vydala domů. Po chvíli byla už tma a celkem se bála,protože to bylo poprvé co šla domů v takové tmě. Šla a šla, ale najednou za sebou uslyšela něčí kroky. Začalo jí bušit srdce a přidala do kroku,ale ta osoba za ní začala běžet. Ale za malou chvilku jí ruka chytla za rameno a ona nadskočila a otočila se.

•Pokračování příště•


TAG - výběr

27. října 2013 v 20:29 | Domí Black |  Videa
Tak se vás zeptám jaký byste si přáli tag? Udělám video takže dám do výběru jaký by se vám ode mě líbil :)

1. Rainbow TAG
2. TAG co dělá mne mnou
3. 15 divných faktů o mně


Vyberte si co by se vám ode mě líbilo za tag a natočím ho co nejdřív :)

Ask.fm

27. října 2013 v 20:14 | Domí Black
Kdokoliv kdo by mi chtěl položit otázku tak může na http://ask.fm/domcamoravcova ! Jsem ráda za každou otázku :)

Outfits 0.1

24. října 2013 v 19:11 | Domí Black
Tak mám tu první outfit je to takový elegantnější outfit, tak snad se vám bude líbit..

Video pro mou BFF ! ♥

23. října 2013 v 19:16 | Domí Black |  Videa
Tohle video je věnované mojí nejlepší kamarádce Péťe, známe se od malička a jsme nejlepší kamarádky už 3 roky ! :)

Video - Tělocvik 22.10.2013

22. října 2013 v 22:25 | Domí Black |  Videa
Tak jsem nakonec udělala pitomý video ze školy z tělocviku :D Je to blbost já vím,ale ta v tom černým jsem já :D Skáčeme a jsou to ty dva nejdivnější skoky :D

Poděkování + 1 fotka

21. října 2013 v 16:06 | Domí Black |  Photos
Tak moc bych vám chtěla poděkovat za úžasné kometáře k mé fotce a moc si toho vážím.. Chtěla bych se zeptat, chodím na breakdance a chtěli byste třeba video nebo fotky? :) napište do komentů .. A mám tu ještě fotku ze včerejška zase není nic moc,ale tak abyste věděli jak vypadám :) A na té fotce je možná trošku vidět moje podbarvení :)

Photos - 0.1

15. října 2013 v 21:32 | Domí Black |  Photos
Tak asi vidíte,že kvalita fotky je úděsná,ale je to foceno přední kamerou na mobilu. Chtěla jsem sem dát tršoku normálnější fotky,ale tak co našla jsem tuhle ! :)

Náběr Affs

13. října 2013 v 13:08 | Domí Black
Tak vím, že zatím na můj blog nikdo nechodí,ale tak třeba někdo bude .. :) a rozhodla jsem se udělat náběr affsek :)
Kdo by chtěl být affs tak ať napíše koment a budu za to moc ráda :) :
1. Jméno/Přezdívka
2. O čem máš blog
3. Kolikrát budeš obíhat


TVD X TWILIGHT

9. října 2013 v 22:09 | Domí Black |  Other
Tak asi každý znáte The Vampire Diaries a Twilight. No a já jsem se rozhodla napsat co mám radši.Já mám radši určitě TVD, jelikož mám radši seriály než filmy.Ale na tom nesejde.Uplně poprvé jsem se koukla na Twilight asi v 10 letech a totálně jsem se zabouchla do Edwarda !Noo a dokonce jsem dostala k Vánocům i povlečení a mám h do teď, ikdyž ho už nemám ráda.No a TVD jsem poprvé viděla v srpnu 2013.Takže to je celkem nedávno.Noo a hned co jsem uviděla první díl hned jsem začala koukat na další.Velmi se mi to zalíbilo až jsem dokoukala poslední sérii.Noo a musím říct, že to je můj oblíbený seriál! Takže na 100% u mě vede TVD, protože ty efekty tam no prostě bomba! Takže rozhodně TVD!!

Video - Hlášky

8. října 2013 v 21:48 | Domí Black |  Videa
Ahoj ! Tak opět po dlouhé době tu mám člnek, ale je i s videem ! :D Je to takové trapně video, ale tak co natočili jsme to a potom jsem to sestříhala.. teda jen ty nejlepší hlášky :D Snad se vám bude líbit a budu natáčet i vlogy a další videa ! Tak budu ráda za každý like a odběr a případně i dislike, kterých tam bude hafo :D Určitě tady bude tutoriál na makeup halloween :) tak doufám, že se vám bude líbit ;) Noo a v co nejbližší době čekejte nová videa ! :)